داستان واقعی که در پاکستان اتفاق افتاده است !

پزشک و جراح مشهور (د. ایشان) روزی برای شرکت در یک کنفرانس علمی که جهت بزرگداشت و تکریم او بخاطر دستاوردهای پزشکی اش برگزار میشد، با عجله به فرودگاه رفت
بعد از پرواز ناگهان اعلان کردند که بخاطر اوضاع نامساعد هوا و رعد و برق و صاعقه، که باعث از کار افتادن یکی از موتورهای هواپیما شده، مجبوریم فرود اضطراری در نزدیکترین فرودگاه را داشته باشیم
دکتر بلافاصله به دفتر استعلامات فرودگاه رفت و خطاب به آنها گفت: من یک پزشک متخصص جهانی هستم و هر دقیقه برای من برابر با جان خیلی انسانهاست و شما می خواهید من 16 ساعت تو این فرودگاه منتظر هواپیما بمانم؟

یکی از کارکنان گفت جناب دکتر، اگر خیلی عجله دارید می‏توانید یک ماشین دربست بگیرید تا مقصد شما سه ساعت بیشتر نمانده است
دکتر ایشان" با کمی درنگ پذیرفت و ماشینی را کرایه کرد و براه افتاد که ناگهان در وسط راه اوضاع هوا نامساعد شد و بارندگی شدیدی شروع شد بطوریکه ادامه دادن برایش مقدور نبود ساعتی رفت تا اینکه احساس کرد دیگه راه را گم کرده خسته و کوفته و درمانده و با ناامیدی براهش ادامه داد که ناگهان کلبه ای کوچک توجه او را به خود جلب کرد .

داستان واقعی که در پاکستان اتفاق افتاده است !

فرودگاه ,رفت ,یک ,ناگهان ,اوضاع ,نامساعد ,که ناگهان ,داستان واقعی ,فرودگاه رفت ,اتفاق افتاده ,افتاده است ,پاکستان اتفاق افتاده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ تخصصی دانش آموزان کلاس نهم رعد روماتیسم/ آرتروز روزانه آموزش شبکه milad2farsi بلاگی برای فایل ها باربی های آبی marketingblogs BE دانلود مقالات